28 март 2024
НАЧАЛО / Новините за 27 септември 2015

Две родни победи в Balkan Offroad Rallye 2015

27 септември 2015 в 14:5134971
С две победи и едно второ място за българските участници завърши международната надпревара Balkan Offroad Rallye 2015. След 8 дни и над 2000 състезателни километра, състезанието завърши с финална отсечка на плажа в черноморския курорт Шкорпиловци. В класа на крос-кънтри автомобилите Пе

F1: Хамилтън отнесе конкуренцията на Сузука

27 септември 2015 в 10:0914031
Люис Хамилтън (Мерцедес) спечели безапелационно състезанието за Голямата награда на Япония на пистата Сузука във Формула 1. Световният...

27 септември 2015 в 08:1112751
Павел Лефтеров записа поредно блестящо представяне на европейската автомобилна сцена. Българският пилот триумфира в нощното състезание...