Дупка на пътя почти погълна Opel Zafira в Лондон (видео)

Авто OFFNews Последна промяна на 17 май 2016 в 10:11 46565 3

Дупка на пътя почти погълна Opel Zafira в Лондон (видео)

Събуждате се в 3 ч. през нощта и заварвате колата си на ръба на огромна дупка. Какво правите? Обаждате се за помощ? Опитвате се да я изтеглите? Или си казвате „Е, какво да се прави“, след което се връщате в леглото? Последният вариант е избрал собственикът на Opel Zafira в югоизточен Лондон.

Около 3:20 ч. Гази Хасан разбира, че колата му е паднала почти изцяло в образувала се на улицата дупка и само предните колела на седемместната Zafira все още са на асфалта. Горе-долу по това време пристига и полицията. За щастие автомобилът се задържа на ръба на дълбоката около 3 метра дупка. Можем да предположим, че застрахователите вече се занимават с щетите.

Смята се, че пропадането на пътя е породено от силни дъждове, които са размекнали пясъка и чакъла под асфалта. Според геолози почвата, на която е изграден пътят, е на 50 млн. години.





Виж още за:
Най-важното
Всички новини
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

3

09.09 2023 в 06:20

sffsdf11194

12005

2

Slavian Petrov

19.05 2016 в 14:40

Ами и в Софето си имаме такива дупки:
http://frognews.bg/news_93553/Ogromna-dupka-pak-zeina-na-bul-CHerni-vrah/

29595

1

Izalina

17.05 2016 в 14:39

оттук нататък оставам безмълвна по адрес на качеството на нашата пътна мрежа :)
ЧАК такива дупки си нямаме