•  Премиери и изложения
  •  Тунинг и прототипи
  •  Хора и пътища

NASCAR: Карл Едуардс с втора победа за сезона

Карл Едуардс (JGR, Toyota) спечели поредния кръг от сериите НАСКАР в САЩ след като триумфира на овала в Ричмънд. Пилотът на Джо Гибс води сериозна борба през цялото състезание със своя съотборник Кайл Буш и нанесе своя удар в последната обиколка, изненадвайки вече чувстващия се като победител Буш.

При последния рестарт Едуардс подходи много агресивно, като не спести и побутването на съотборника си, за да вземе втората си поредна победа през сезона. Самият Едуардс сякаш заслужаваше повече успеха, защото води колоната в най-много обиколки - общо 151, срещу 63 за Буш.

Трети остана Джими Джонсън, който имаше проблем с управлението на своя Chevrolet през цялата надпревара, а след него финишира и съотборникът му в Hendrick Motorsport Кейси Кейн.

Лидерът в шампионата преди този старт Кевин Харвик (SHR, Chevrolet) не успя да се възползва от подаръка на съдбата. Харвик стартира първи, след като дъжд отмени квалификацията и за подредбата на старта бяха използвани времената от свободната тренировка. Въпреки това Харвик остана едва пети, с което позволи на Едуардс да го измести от върха на временното класиране с 331 точки - със 7 повече от Харвик.