Хълк съществува, живее в Турция и мести коли (видео)

Повечето комиксови герои са измислени и несъществуващи хора със свръхестествени възможности. Спайдермен, Айрънмен и всякакви други "мен-ове" размахват бицепси на малкия и големия екран, но всъщност са плод на фантазията на създателите им. Хълк също, макар че за него специално може да се намери и някое друго доказателство, че съществува. Може би Хълк е 23-годишен турски брадатко, който мести коли с двете си ръце.
Историята е комична, но и впечатляваща. Лелята на 23-годишния Хакан Ачар привиква племенника си, след като конфликтен съсед е запушил колата и заради продължил със седмици спор за паркиране. Ачар всъщност не чака собственика, за да се саморазправи с него, а запретва ръкави.
Автомобилът е Opel Corsa и е вярно, че не е от най-големите и тежки, но продължава да си е също толкова автомобил, колкото човек може да очаква. За Хълк обаче няма невъзможни неща, особено свързани с бицепсите. Здравенякът хваща автомобила за предната броня, вдига го и го избутва назад, така че да може леля му да излезе със своята кола.
Най-забавното е около 23 секунда, когато лелята изтупва ръцете си след добре свършената работа, сякаш на нея и се е налагало да мести цял автомобил. Малко след това пък през кадъра преминава полицейски автомобил, което обаче очевидно е случайно, защото патрулът не взима отношение към голямото "преместване".













